Přeskočit na obsah Přeskočit na navigaci Přeskočit na navigaci

O nás

Disponujeme osvědčeným týmem projektových manažerů s širokým portfoliem úspěšně dodaných projektů přes různá odvětví a technologie.

Data Driven Company

Naše společnost vytvořila unikátní Red Tie DDC-CMM Framework©. Tento praktických koncept vznikl na základě našich dlouhodobých zkušeností s řešením reálných problémů u zákazníků a pomáhá jim s transformací na Data Driven Company.

Red Tie DDC-CMM Framework© je strukturovaná a měřitelná metodologie pro nastartování a následování cesty k “Data Driven Company”.
Nejprve definujeme, co to vlastně znamená být “Data Driven”. Následně přes čtyři základní pilíře a 16 dimenzí měříme jednotlivé metriky. Rozvoj těchto metrik posouvá celkovou maturitu společnosti ve využití dat.

Více informací

Projektové řízení, agilní metodiky a transformace

Disponujeme osvědčeným týmem projektových manažerů s širokým portfoliem úspěšně dodaných projektů přes různá odvětví a technologie. Naše zkušenosti jsou podpořeny mezinárodními certifikacemi IPMA Level B®, IPMA PMC®, PMP®.

Business Intelligence a Data Warehouse projekty

Dlouhodobě se věnujeme zejména projektům v oblasti Business Intelligence (BI).

Vzdělávání

V týmu máme zkušené lektory v oblasti projektového managementu a agilních metodik, kteří mohou předat své letité zkušenosti.

Aktuální nabídka kurzů

Pronájem IT specialistů

Vzhledem k našemu dlouhodobému působení oblasti IT jsme schopni dodat toho správného ověřeného IT specialistu na míru Vašich požadavků.

  • Projektoví manažeři
  • Scrum masteři a agilní koučové
  • BI specialisty
Reference

Máme tu čest pracovat pro tyto klienty

Povídá se o nás
“Kurz bych hodnotil velice kladně především díky formě, která nezahlcovala účastníky nepodstatnými detaily, ale snažila se důležité body popsat na případech z praxe. Díky častému zapojení účastníků do cvičných příkladů a diskuzí tak dokázal celý kurz udržet posluchačovu pozornost a předat mu důležité informace.”
Jakub Štěrba
Bits2b s.r.o.
“Školení bylo věcné a konkrétní, velmi poučné a je více aspektů které rád začnu hned používat v pracovním a nakonec i osobním životě.”
Jan Svatoš
Solitea